Простір без бар’єрів та перепон

НАЗАД
12 сiчня 2022 16:10

Майже 4 сотні співробітників прикордонного відомства із різними ступенями інвалідності сьогодні працюють у органах Державної прикордонної служби України.

Про це свідчать результати проведеного у 2021 році оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній прикордонній службі України.

З метою дотримання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю, виявлення та усунення перепон і бар’єрів, що заважають у задоволенні їх повсякденних потреб в Державній прикордонній службі України, на виконання доручення Міністра внутрішніх справ України від 02.12.2021 №209/37 «Про організацію проведення оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю», протягом грудня 2021 року в Адміністрації Держприкордонслужби та органах Державної прикордонної служби України проведено оцінювання роботи щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю.

Оцінювання здійснювалося згідно з Методикою оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС від 11.04.2018 №294, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2018 року за №496/31948, шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання.

В оцінюванні роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю взяли участь: Адміністрація Держприкордонслужби та 49 органів Державної прикордонної служби України.

Згідно з наданою інформацією, у залучених до оцінювання, в органах Державної прикордонної служби України працює 393 особи з інвалідністю (у т.ч. 285 працівників мають ІІІ групу інвалідності, 107 – ІІ групу інвалідності та 1 – І групу інвалідності), що загалом відповідає законодавчому нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (чотири відсотки середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік).

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси