Нелегали-непальці чекали у закарпатському хостелі подорожі на кордон, прикордонники знали і готувалися

НАЗАД
14 сiчня 2022 10:40

Прикордонники отримали інформацію про те, що в одному з хостелів перебувають троє громадян Непалу, які готуються незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Інформацію щодо планів цих іноземців завчасно здобули оперативники Держприкордонслужби. Назволікаючи, співробітники оперативно-розшукового підрозділу та відділу «Ужгород» Чопського загону посилили додатковими нарядами ділянки кордону, де могло статися правопорушення, та організували спостереження за місцевістю. І сьогодні вночі правоохоронці звідали, що троє громадян Непалу залишили хостел і вибули в напрямку держрубежу.

Поблизу кордону правоохоронцям вдалося затримати групу іноземців. Двоє чоловіків та жінка намагалися подолати загороджувальний паркан, коли їх зупинив наряд. Затримані мали закордонні паспорти громадян Непалу і визнали, що лагодилися дістатися спершу Словаччини, а потім – країн Західної Європи у пошуках кращої долі.

З метою складання матеріалів справи про адміністративне  правопорушення іноземців доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин справи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси